O nás

Vážení obchodní přátelé,
dovolte nám představit akciovou společnost Elektroprof Tábor, která byla založena v roce 1991 a jejíž hlavní činností jsou kompletní dodávky v oboru elektro.

Nabízíme Vám své zkušenosti z oblasti průmyslových a zemědělských aplikací, obráběcích strojů, energetiky a bytové a občanské výstavby. Firma v současné době zaměstnává 92 zaměstnanců, kvalifikovaných a zkušených odborníků, kteří se podílejí na tvorbě projektů, výrobě rozvaděčů, silnoproudých a slaboproudých montážích, revizní a servisní činnosti.

Klíčovým heslem naší společnosti je osobní kvalifikovaný a seriózní přístup k požadavkům našich obchodních partnerů. Dokladem toho je získání a používání systémů řízení jakosti ČSN EN ISO 9001: 2016. Celková úroveň výrobků je zajišťována trvalým sledováním technického vývoje v oboru, zpětným investováním do projekčních softwarových programů a výrobních technologií. Velký důraz je kladen na průbežné odborné vzdělávání zaměstnanců.

Rovněž orientace společnosti na přední světové a tuzemské dodavatele komponentů umožňuje nabízet našim partnerům progresivní technická řešení s ohledem na bezpečnost, spolehlivost a individuální zpracování dodávaných výrobků. Doufáme, že následující stručný přehled našich dosavadních realizovaných zakázek Vám napomůže při volbě Vašeho budoucího dodavatele.

CÍLE SPOLEČNOSTI

Cílem Elektroprofu je zaručení nejvyšší kvality dodávaných výrobků a námi poskytovaných služeb.

Dosáhnout tohoto chceme pomocí zvyšování zodpovědnosti, ale i kvalifikace zaměstnanců. Neustále se přizpůsobujeme a držíme krok s vývoji technologií a to nejen v našem oboru, ale i v oborech souvisejících. V zájmu trvalého rozvoje společnosti bude Elektroprof a. s. neustále udržovat svou pozici na českém, ale i na evropském trhu.

Spokojenost zákazníků je pro naší společnost na prvním místě.

HISTORIE SPOLEČNOSTI
  • 1991 - Založení společnosti Elektroprof Tábor
  • 1999 - Přemístění společnosti pro budoucí rozšiřování firmy, zvýšení výrobní kapacity, zvýšení počtu zaměstnanců
  • 2000 - Elektroprof získal certifikaci ČSN EN ISO 9001: 2009
  • 2003 - Zavedení podnikového komplexního informačního systému z důvodu urychlení zakázek
  • 2004 - Převzetí servisních činností v SILONU s. r. o. v Plané nad Lužnicí
  • 2007 - Proběhlo rozšíření výrobních prostor
  • 2009 - Převzetí výroby rozvaděčů a elektromotáží pro pracovní stroje KOVOSVIT MAS, a.s.
  • 2018 - Elektroprof získal certifikaci ČSN EN ISO 9001: 2016
INFORMACE PRO AKCIONÁŘE
https://www.elektroprof-as.cz/informace-pro-akcionare-0